24 червня 2024 року консультантом Комунальної установи «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бистровою А. С.  було проведено вебінар  «Інвентаризація підручників 2024!», в якому взяли участь 87 бібліотечних працівників та заступників директорів закладів загальної середньої освіти міста Одеси. Захід проходив на платформі Zoom в онлайн-форматі.

Метою проведення цих заходів було надати допомогу  та роз’яснення стосовно обліку підручників в інформаційно-телекомунікаційній системі ДІСО, в якій з 2020 року відбувається обік підручників закладів загальної середньої освіти.

В рамках вебінару були розглянуті основні питання:

особливості проведення інвентаризації підручників в умовах воєнного стану;

— термінів та аспектів проведення інвентаризації підручників;

— вірного урахування підручників та умов їх списання/вилучення з обліку;

— відповідальності учнів та їх батьків за пошкодження чи втрату підручника;

— вірного урахування контингентів учнів в межах предметів, розподіл контингенту між рівнями профільний/стандартний;

— обговорені питання тимчасового обміну підручниками між закладами освіти міста;

— надані інструктивно-методичні матеріали;

— розглянуті онлайн-платформи з записами вебінарів від ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». https://www.youtube.com/watch?v=XPC1rAxwllE&list=PLWdxQW876mZv8Q1uhjQ6GRXhCHnQtToK4&index=4&t=3s

Проведений захід має сприяти підвищенню ефективності роботи шкільної бібліотеки, якості вирішення питань обліку та збереження фонду підручників, яка значною мірою залежить від організації системи роботи щодо використання та зберігання документів, у тому числі від їх систематизації та класифікації.

Презентація до вебінару “Інвентаризація підручників 2024!

Від admin