У рамках ІІІ освітнього форуму 05 грудня 2019 року на базі Одеського НВК «Гімназія № 2» відбулась педагогічна зустріч за темою «Мотивація учнів до навчання – шлях до успіху», в якій узяли участь учителі закладів освіти міста Одеси та Одеської області, тренери від посольства  США в Україні, методисти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради».

 Слід зазначити, що даний захід проходить уже традиційно  втретє.  КУ «Одеський методичний центр освітніх ініціатив» департаменту освіти та науки Одеської міської ради разом із заступником  директора даного закладу Оленою Уразовою створили освітню платформу для обміну досвідом учителів англійської мови.

Мета освітньої платформи – поширення інноваційного досвіду щодо викладання англійської мови в умовах Нової української школи, підвищення професійної компетентності педагогів, мотивація їх до безперервної самоосвіти.

На початку зустрічі методист КУ «Одеський методичний центр освітніх ініціатив» департаменту освіти та науки Одеської міської ради Світлана Кривич визначила завдання,  напрямки діяльності заходу та наголосила на тому, що сьогодні в авангарді змін в освіті стоїть учитель, і саме від нього залежить, якою буде Нова українська школа, яким буде майбутнє покоління, якою буде наша держава. І надважливим завданням кожного педагога є прагнення до самовдосконалення та власного розвитку, бо тільки успішний педагог здатний виховати та сформувати конкурентно спроможну, духовно та всебічно розвинену особистість.

Під час освітнього форуму  пройшли цікаві творчі майстерні, майстер-класи, тренінги із сучасних питань освіти,   спікерами яких були викладачі із США , міста Одеси та Одеської області.

Під керівництвом тренера Франсіско Ресто (США) педагоги опрацювали метод Шерлока Холмса, який вчить учнів досліджувати, аналізувати, спілкуватися англійською мовою, робити відкриття та висновки; мотивує їх до навчання.

Участь у творчих майстернях Франсіско Ресто, Дрейпера Керка (США), Наталі Найданової (Крижанівський НВК), Юлії Валюх (Одеська СШ № 121) не залишила байдужим жодного учасника. Учителі опрацювали цікавий матеріал та отримали практичні навички і поради з важливих сучасних методичних тем, а саме: «П’ять ключових кроків до написання есе», «Формування комунікативних компетентностей учнів під час використання діалогу», «Розвиток когнітивних навичок на уроках англійської мови», «Медійна грамотність як важливий аспект сучасної освіти».

Майстер-класи «Усвідомлене навчання як засіб розвитку уваги та емоційного інтелекту» Олени Уразової (Одеський НВК «Гімназія № 2») і «Цікаві вправи на п’ять хвилин» Ілани Моргуновської та Андрія Вустанюка (ліцей «Чорноморський») озброїли педагогів новими знаннями, сучасним практичним досвідом щодо викладання англійської мови,  мотивації сучасних учнів до навчання та створення ситуації успіху в умовах Нової української школи.

На завершення учасники освітнього форуму отримали сертифікати від посольства США в Україні та щиро подякували організаторам і спікерам за цікавий сучасний захід.  

Від admin