2 листопада 2021 року КУ «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» в рамках проєкту «Компетентний вчитель – успішний випускник: роль вчителя у підготовці учня до ЗНО та ДПА» провів вебінар «Навчально-методичне забезпечення підготовки учнів до ЗНО та ДПА: історія України. Частина І».

Модератор проєкту, консультант КУ ОЦПРПП Волковський С.В., ознайомив учасників вебінару зі структурою програми «Особливості підготовки випускників до роботи з тестовими завданнями у форматі ЗНО: історія України», що розрахована на період 2021/2022 н.р. та передбачає розгляд наступних тем:

  1. Сутність, мета та результативність ЗНО з предмету «Історія України».
  2. Програми ЗНО та ЗОНЗ з предмету «Історія України»: спільні та відмінні риси.
  3. Навчально-методичне забезпечення підготовки випускника до складання ЗНО з предмету «Історія України».
  4. Система оцінювання результатів роботи випускника з тестами ЗНО з предмету «Історія України».
  5. Тематична структура програми ЗНО з предмету «Історія України».
  6. Тестовий зошит ЗНО з предмету «Історія України»: базова інформація та порядок роботи.
  7. Загальні правила надання відповідей на тестові завдання ЗНО з предмету «Історія України».

Також було розпочато роботу за питаннями теми програми, пов’язаними із навчально-методичним забезпеченням, що пропонується Українським центром оцінювання якості освіти та його регіональними відділеннями.

Заступник директора Юридичного ліцею м. Одеси Войтович І.О. надала інформацію про проведення IV міського конкурсу професійної майстерності «Мій кращий урок з історії та культури рідного міста». Учасники вебінару ознайомились з історією конкурсу, вимогами до робіт та графіком їх подання на конкурс. У заході взяли участь 94 педагога міста, які висловили свої побажання щодо системного проведення вебінарів з ключової теми та надали пропозиції щодо окремих тем програми.

от admin