30.09.2021 о 14.00 годині в он-лайн форматі  відбудеться вебінар «Філософія громадсько-активних шкіл – дієвий засіб самореалізації особистості» (для педагогів-організаторів)

У вебінарі візьмуть участь Доцент кафедри Політології Одеського Національного університету імені І.І.Мечникова Артем Кройтор, політологиня та спеціалістка з міжнародних комунікацій та соціальних мереж в Парламенті, Головний консультант Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України, членкиня робочої групи з просування бренду України на міжнародній арені при Офісі Президента України, кураторка Освітнього центру Верховної Ради України — Костинюк Олена.

Громадсько-активна школа (ГАШ) є однією з найбільш ефективних моделей шкіл, здатних розв’язати завдання перетворення шкіл у громадські інститути, які забезпечують становлення підростаючих громадян як суб’єктів демократії. Ідея ГАШ довела свою значимість, являючись реальним механізмом об’єднання активних, творчих людей, які орієнтуються на ідеали громадянського суспільства, на демократизацію як освіти, так і всіх сфер соціального життя, на перетворення школи у просвітницькі й культурні центри громад.

Громадсько-активні школи, які б відмінності між ними не існували в економічній чи соціальній сферах, мають спільну філософію. Такі школи ґрунтуються на демократичному ідеалі поваги до кожної людини та її прав на участь у справах громади, що стосуються загального добра.

Основою громадсько-активної школи є твердження про те, що школа не може існувати окремо від потреб громади, саме вона може стати ініціатором розвитку місцевої громади. Модель громадсько-активної школи дозволяє загальноосвітній школі стати громадсько-активною без збитку для її головних функцій. Громадсько-активна школа ставить перед собою мету не просто надавати освітні послуги учням, але й розвивати громаду, залучати батьків та мешканців до вирішення соціальних та інших проблем, які існують як в школі, так і в громаді.

Приєднатися можна за посиланням: https://zoom.us/j/5495241293?pwd=TWNabndsdkFXSXpCcjRiZGpqbXZCdz09

Идентификатор конференции: 549 524 1293

Код доступа: 111111

от admin