З метою формування професійної компетентності педагогів щодо сучасного викладання німецької мови відбудеться онлайн – майстерка «Навчання граматики та її візуалізація: сучасні прийоми і нові можливості в НУШ»
Дата та час проведення: 09 січня 2025 року о 14.30
Як навчати підлітків XXI століття? Як зробити урок змістовним, цікавим та насиченим? Як встигнути у короткий термін викласти великий обсяг навчального матеріалу? Це питання, які хвилюють сьогодні кожного вчителя.
Сучасні діти краще сприймають образи, ніж слова, тому навчальна інформація у малюнках і схемах, у формі відеороликів і інфографіки більш ефективно впливає на засвоєння нового матеріалу. Введення прийомів візуалізації в освітній процес – це вимога часу. Здобувачі освіти навчаються не лише сприймати інформацію, а й аналізувати, інтерпретувати її, а також створювати власні візуальні матеріали. Це, в свою чергу, готує їх до життя в складному сучасному світі.
Візуалізація є потужним інструментом під час вивчення граматики на уроках іноземних мов. Викоpиcтання її форм, методів і прийомів допомагає мотивувати учнів до навчання; розвиває комунікативні навички, кpеативне, критичне і візуальне мислення, інформаційно-комунікаційні компетентності, що відповідає завданням Нової української школи.
Саме аудіовізуальний метод при вивченні іноземних мов дозволяє швидко, стисло, у цікавій і доступній формі донести до учнів граматичні поняття; сприяє розвитку спостереження, просторової уяви та свідомому засвоєнню навчального матеріалу.
Сучасні форми та прийоми візуалізації здатні не тільки передавати інформацію, але й емоційно впливати на здобувачів освіти: підвищувати настрій і викликати інтерес до предмета.
Однією з таких інноваційних форм, в якій закладено нові можливості візуалізації, є відеокліпи. Їх можна використовувати на сучасних уроках німецької мови під час вивчення складних граматичних тем.
У чому секрет відеокліпів з граматики, які їх види і які особливості використання на уроках німецької – ці та інші питання будуть розкриті на вебінарі за участю методистки видавництва Hueber в Україні Іванни Голуб.
Модераторка заходу – Світлана Кривич, консультантка комунальної установи «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» (095-790-95-52)
Посилання для реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdgiWlw58sHyefIdjGRrqK0ox1hSrr-tlAabeINh8DfiqYXYA/viewform?usp=header
Учасники заходу отримають сертифікати