12 лютого 2024 року відповідальною особою в органі управління освітою за замовлення підручників консультантом Комунальної установи «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бистровою А. С. було проведено вебінар «Конкурсний відбір підручників 7-х класів (НУШ) ЗЗСО» для заступників директорів, які відповідають за замовлення підручників та бібліотечних працівників м. Одеси.

      Під час онлайн-зустрічі учасники були ознайомлені з листом Міністерства освіти і науки України від 26.01.2024 року № 1/1472-24 та інструктивно-методичними матеріалами для здійснення вибору закладами загальної середньої освіти підручників для 7 класів за програмою Нової української школи за фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників з кожної назви.

  Були надані роз’яснення щодо термінів заповненню спеціальної форми вибору за фрагментами електронних версій оригінал-макетів посібників з кожної назви з метою покращення якості навчальної літератури.

   Увага слухачів акцентувалася на тому, що  безпосередній вибір посібників за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів з кожної назви посібника здійснюють вчителі ЗЗСО, які у 2024/2025 навчальному році будуть працювати в 7-х класах.

     З метою відкритості та прозорості процедури вибору ЗЗСО на власних вебсайтах оприлюднюють протоколи педагогічної ради та сканований варіант спеціальної форми вибору підручників для 7 класу 08 березня 2024 року.         

Від admin