У першій декаді жовтня 2020 року відбувся онлайн-семінар для вчителів німецької мови за темою «Використання сучасного підходу до вивчення граматики на уроках німецької мови».

Мета заходу: підвищення професійної майстерності педагогів з організації і проведення сучасного уроку німецької мови; ознайомлення з інноваційними методиками щодо викладання граматичного матеріалу та розвитку комунікативної компетентності школярів.

У даному семінарі взяли участь 28 вчителів німецької мови закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси.

На початку заходу консультант Одеського центру професійного розвитку педагогічних працівників Світлана Кривич окреслила питання щодо організації та проведення сучасного уроку в Новій українській школі. Консультант  зазначила, що сучасний урок – це урок, перш за все, особистісно-орієнтований,  на якому в центрі уваги є дитина як найвища цінність; урок компетентнісний, мотивуючий,  який готує учнів до життя; урок, на якому створено комфортне освітнє  середовище та надано право вибору кожному школяру.

 Кандидат педагогічних наук Юлія Півовар, викладач кафедри німецької філології Харківського національного педагогічного університету імені  Г. Сковороди  познайомила учасників з особливостями викладання граматики на рівнях А1та А2.

Під керівництвом викладача педагоги опрацювали теми: 

«Відмінювання іменників у знахідному відмінку у простій і інтерактивній формі для дітей та дорослих»;

«Використання інтерактивних інструментів для формування граматичної прогресії, особливості виконання вправ за новим підручником видавництва Hueber «Dabei».

На завершення вчителі взяли участь у воркшопі з відбору креативних завдань та вправ для розвитку в учнів граматичної та комунікативної компетентностей.

 Онлайн – семінар проведено за ініціативою КУ «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» та за участю Юлії Півовар, кандидата педагогічних наук, викладача кафедри німецької філології Харківського національного педагогічного університету ім. Г. Сковороди.

Від admin