03 березня  2020 року на базі Одеського ліцею  № 63 було проведено педагогічний квест «Соціальна компетентність у професії вчителя: педагогічна технологія квест як інструмент розвитку навичок ХХІ століття». Учасники заходу – вчителі зарубіжної літератури та  історії  закладів загальної середньої освіти м.Одеси.

         Організатори заходу поставили за мету актуальні на сьогодні завдання: сприяти зростанню методичної грамотності педагогів, розвивати конструктивне спілкування та практичне використання технології ефективної комунікації в освітньому просторі.  

         Гостей щиро вітали та презентували свій ліцей  директор  Санченко І.М. та  заступник директора з навчально-виховної роботи Артеменко  Н.О., які  підкреслили значимість соціальної компетенції як однієї з ключових у Концепції Нової української школи.

         Емоційне налаштування учасників заходу почалося з проведення інтерактивних ігор Клауса Фопеля на встановлення контакту, розвитку чуттєвого сприйняття, згуртованості, самосвідомості, самоповаги,  уміння працювати в команді та досягати успіху. Учитель зарубіжної літератури Боброва Ю.М. у своїй презентації  «Технології ефективної комунікації для розвитку навичок соціальної компетентності учнів» розкрила сутність соціальної компетентності як складної динамічної системи, окреслила її цілі,  складові, структуру, шляхи формування та розвитку, проаналізувала сучасні інтерактивні технології, які розвивають соціальну компетентність. Однією з таких технологій є квест. «Педагогічна технологія квест як засіб розвитку формування соціальних компетентностей та активізації навчальної діяльності учнів» – за такою темою прозвучала презентація вчителя історії Терентьєвої Т.А. Практичною частиною заходу стало проведення педагогічного квесту «Я» і «Ми»: вчимось співпрацювати», учасниками якого стали всі учасники зустрічі.

         Захід пройшов у творчій, діловій та дружній атмосфері.

Від admin