Формувальне оцінювання – шлях до успішного навчання в умовах НУШ.

Мета заходу: удосконалення фахової майстерності вчителів щодо впровадження формувального оцінювання в навчальний процес, використання інструментів та технік формувального оцінювання на уроках англійської  мови. 

Дата та час проведення:  01 листопада 2023 року о 15.00.

Нові державні стандарти освіти вимагають інноваційних підходів не тільки до організації освітнього процесу, але й до оцінювання навчальних досягнень школярів. Великого значення в умовах НУШ набуває формувальне оцінювання як ефективна стратегія підвищення рівня знань і компетентностей учнів, яке здійснюється у процесі навчання і «для навчання»  з урахуванням потреб кожної дитини.

Для успішного впровадження формувального оцінювання вчителю необхідно вміти професійно організувати навчальний процес, а саме: створити комфортне освітнє середовище, залучити кожну дитину до активної навчальної діяльності на уроках та до надання зворотного зв’язку, навчити  знаходити й виправляти власні помилки, здійснювати  взаємооцінювання і самооцінювання тощо.

Для кожного педагога, провайдера освітніх змін,  актуальними залишаються питання: як «оцінити без оцінки», як «коригувати діяльність учнів без виправлення помилок», як вибудовувати індивідуальну траєкторію розвитку учнів; як мотивувати їх до прагнення здобути максимально можливі результати тощо. Саме на цих аспектах буде акцентовано увагу слухачів у ході  методичного заходу.

Питання для розгляду:

  • сутність  та цінність формувального оцінювання;
  • дієві техніки та інструменти формувального оцінювання на уроках англійської мови в базовій школі;
  • підвищення ефективності навчання учнів за допомогою мотивації та організації якісного зворотного зв’язку під час вивчення предмета.

Спікерка: Еліна Бойчук,  викладачка англійської мови (кваліфікація CELTA), методистка Міжнародного освітньо – методичного центру Dinternal Education; експертка у сфері діджитальної освіти, учасниця міжнародних проєктів AIESEC, EVS та Canada.World.Youth.

Посилання для реєстрації:

https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN__goftSn_SPieNLhyhaOpsg

Від admin