З 16 по 18 лютого 2021 року на запит педагогічних працівників міста КУ «ОЦПРПП» організовано та проведено серію вебінарів з організації дистанційного та змішаного навчання. У вебінарах взяло участь понад 140 працівників навчальних закладів міста, що представляли адміністрацію закладів, працівників соціально-психологічної служби, педагогічних працівників, керівників гуртків тощо.
На вебінарі розглянуто цифрові інструменти, застосунки та хмарні середовища, за допомогою яких можна організувати освітній процес в синхронному та асинхронному режимах навчання, вимоги чинного законодавства до організації дистанційної форми здобуття освіти, досвід роботи педагогічних колективів м. Одеси, Білої Церкви, Вінниці щодо організації дистанційного та змішаного навчання в умовах карантинних обмежень та режимі повсякденного функціонування.
Дякуємо спікерам, які поділились власним досвідом та досвідом роботи педагогічних колективів.
16 лютого за темою «Цифрові інструменти для організації освітнього процесу»:
- Букач Антоніні Василівні, вчителю інформатики, учителю-методисту Білоцерківської гімназії №2, аспіранту Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», директор ТОВ «Академія цифрового розвитку», першій в Україні сертифікованій тренерці Google for Education Certified Trainer з доповіддю «Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії». Відеозапис
- Стромилу Івану Миколайовичу, вчителю інформатики Вінницької приватної гімназії «Дельфін», ТОВ «Академія цифрового розвитку», тренеру освітніх програм, учитель-експерт Microsoft, сертифікованому Microsoft Innovative Educator Master з доповіддю «Дистанційне навчання з використанням деяких сервісів в Інтернеті». Відеозапис.
- Стаценко Наталії Вікторівні, директору Одеської спеціалізованої школи № 117, Сокур Ганні Олександрівні, вчителю початкових класів Одеської спеціалізованої школи № 117 з доповіддю «Дистанційне навчання: моделі, технології, перспективи».
- Бєлобородько Таїсі Альбінівні, заступнику директора з навчально-виховної роботи Одеського НВК «Гімназія № 7» з доповіддю «SIMPLY.school — комплексне рішення з організації ефективної співпраці всіх учасників освітнього процесу з досвіду Одеського НВК «Гімназія № 7»».
17 лютого за темою «Психологічні аспекти організації дистанційного та змішаного навчання»:
- Сухецькій Оксані Станіславівні, практичному психологу Одеської ЗОШ № 92, члену динамічної творчої групи практичних психологів міста з доповіддю «Проблема мотивації учнів в період дистанційного навчання».
- Філатовій Ніні Валентинівні, практичному психологу вищої категорії, викладачу Одеського юридичного ліцею, викладачу ПНПУ імені К. Д. Ушинського (Проєкт «Норвегія–Україна»), магістру управління з доповіддю «Відновний підхід в дистанційному та змішаному навчанні».
18 лютого за темою «Досвід роботи педагогічних працівників і колективів м. Одеси щодо організації дистанційного навчання»:
- Чубенко Ірині Володимирівні, директору Одеської спеціалізованої школи №111 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області з доповіддю «Нормативно-правові підстави організації дистанційної форми навчання».
- Золотаревій Катерині Олегівні, вчителю початкових класів Одеського ліцею № 19 з доповіддю «Поради щодо організації робочого простору для записів навчальних відео та лайфхаки».
- Матеріали виступу консультанту КУ «ОЦПРПП» Асманської Ганни Сергіївни за темою «Поради щодо підготовки матеріалів до презентацій та навчальних відео». Відеозапис.
Корисні матеріали і форма зворотного зв’язку розміщенні на сайті серії вебінарів з організації дидстанційного та змішаного навчання.