11 лютого відбулася чергова зустріч слухачів «Школи молодого спеціаліста психологічної служби», присвячена питанням організації та здійснення супроводу учнів, які перебувають на внутрішньошкільному обліку. В роботі школи взяли участь 32 практичних психолога та соціального педагога закладів освіти міста.
Учасники дізналися про порядок постановки на облік, складання індивідуального плану супроводу дитини, особливості консультаційної та психодіагностичної діяльності з цією категорією учнів.
Особлива увага приділялась напрямкам індивідуальної та групової корекційної роботи, спрямованої на покращення соціальної адаптованості дитини та вирівнювання проявів девіантної поведінки.
![](https://ocprpp.od.ua/wp-content/uploads/2021/02/Снимок4-1024x517.jpg)
![](https://ocprpp.od.ua/wp-content/uploads/2021/02/Снимок2-1-1024x482.jpg)
![](https://ocprpp.od.ua/wp-content/uploads/2021/02/Снимок3-1-1024x514.jpg)
![](https://ocprpp.od.ua/wp-content/uploads/2021/02/Снимок-1.jpg)