Практичні психологи міста Одеси прийняли участь у онлайн-тренінгу за темою: «ФОРУМ-ТЕАТР, ЯК ІНТЕРАКТИВНА ФОРМА ПРОФІЛАКТИКИ СОЦІАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ У ШКІЛЬНОМУ СЕРЕДОВИЩІ», який відбувся 09-10 лютого
Спеціалісти дізналися особливості використання методу «ФОРУМ-ТЕАТР» та спробували створити сценарії на актуальні теми.
Захід відбувся в конструктивній, невимушеній атмосфері, учасники з міста Одеси були активними, жваво обговорювали актуальні для них питання,
Отримані знання та навички стануть у пригоді працівникам психологічної служби в напрямку конструктивного вирішення конфліктних ситуацій між учасниками освітнього процесу.
![](https://ocprpp.od.ua/wp-content/uploads/2021/02/Снимок2-1024x616.jpg)
![](https://ocprpp.od.ua/wp-content/uploads/2021/02/Снимок3-1024x599.jpg)