Національне виховання має спрямовуватися на розвиток індивідуальності, поваги до прав, свобод людини і громадянина, української мови як державної, національних історичних і культурних цінностей українського народу. Реалізація державності залежить від дієвої державницької позиції кожного громадянина. Тому “найголовнішим завданням суспільства завжди було, є і буде виховання поколінь гуманістів і патріотів, для яких найвищим ідеалом є єдність особистих та національно-державних інтересів”.

Навчально-виховний курс «Українознавство» є надзвичайно важливим для становлення світогляду майбутніх громадян, це комплекс знань про Україну, українців, українську культуру як окремого світу із власним життєтворчим потенціалом, що розгортається у спільному та державотворчому досвіді яким показано тяглі приклади української історичної єдності.

Питання удосконалення процесу національно-патріотичного виховання через впровадження факультативного курсу «Українознавство» — як цілісної системної науки інтегративної навчальної дисципліни буде розглянуто під час семінару для вчителів суспільствознавчих дисциплін 15 березня 2023 року о 14:30 год. На платформі ZOOM.

Спікери заходу – Аннєнкова Т.Л., Купріянов І.С., Боцуляк І.О, вчителі історії України Одеського ліцею № 67.

Посилання для участі в заході: https://us04web.zoom.us/j/6567386939?pwd=UqLQlDaD2VBmNTaegFEalXqXAYzpvO.1 

Ідентифікатор конференції: 656 738 6939

Код доступу: 250525

Запрошуємо до співпраці вчителів суспільствознавчих дисциплін, керівників гуртків.

Сподіваємося на плідну творчу роботу.

от admin