15 грудня 2022 року в приміщенні простору «CreatED» (Хаб Департаменту освіти та науки Одеської міської ради) відбулась щорічна конференція працівників психологічної служби закладів освіти міста Одеси, організована психологами Комунальної установи «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників». Вперше за тривалий час захід відбувся в очному форматі.  В конференції взяли участь 150 спеціалістів працівників психологічної служби міста.

Запрошені для проведення конференції спікери розповіли про досвід роботи з учнями різних вікових категорій та іншими  учасниками освітнього процесу.  Особливу увагу приділяли таким формам організації діяльності, які дають можливість  швидкої трансформації в онлайн-формат, або проведення незалежно від наявності енергоресурсів.

Наталія ПАТОКА,  практичний психолог Одеської початкової школи № 54 показала можливості застосування методів нейропсихології в роботі практичного психолога закладу освіти, Віра РАДЧЕНКО,  практичний психолог Комунального закладу позашкільної освіти «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Дивосвіт» продемонструвала практичні вправи для виконання в Zoom з вихованцями закладів дошкільної освіти,   Ніна ФІЛАТОВА,   практичний психолог Одеського юридичного ліцею розповіла про систему роботи з надання психологічної підтримки та стабілізації емоційного стану сучасними методами, Ірина ОВАДЮК,  практичний психолог Одеського  ліцею №15 поділилася досвідом виконання різноманітних вправ з учнями, розповіла, як зручно їх  перевести в онлайн формат, Любов САМОТЕЙ,  практичний психолог Одеського навчально-виховного комплексу №90 провела з учасниками практичні вправи, спрямовані  на корекцію емоційного стану та розвиток емоційного інтелекту дошкільників, Катерина ТЕРНАВСЬКА, практичний психолог Одеського ліцею № 67 виступила з презентацією свого проєкту  «Психологічна підготовка учнів 11-х класів до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Проєкт «ЗНО на 200 балів», який має оптимізувати підготовку учнів старших класів до підсумкового незалежного оцінювання знань.

Працівники психологічної служби отримали змогу поспілкуватись на професійні теми, що хвилюють сьогодні кожного, обмінятись набутим досвідом роботи в непростих умовах сьогодення, отримати професійну підтримку та нові знання. Спеціалісти активно долучалися до обговорення, ставили запитання, ділилися власним досвідом роботи.

Завдяки організаторам та доповідачам вдалося  створити атмосферу живого доброзичливого діалогу фахівців-психологів.

от admin