Першочергове і нагальне завдання кожного з нас – удосконалювати свою мову, розвивати, підтримувати її.

З метою піднесення престижу української мови, популяризації її серед молоді, залучення учнів до кращих здобутків в мовному просторі, формування навичок аналізу мовного матеріалу щорічно проводиться Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Цього року – ХХІІІ.

На виконання Указу Президента України від 09 листопада 2007 року  № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», відповідно до листів Міністерства освіти і науки України, наказів Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти та науки Одеської міської ради 26 листопада 2022 року буде проведено ІІ (міський) етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика  серед учнів 3-11 класів відповідно до Положення за завданнями, підготовленими Комунальним закладом вищої освіти «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», у форматі онлайн.

Конкурс пройде за зональним принципом у районах міста:

зона 1 – навчальні заклади, які розташовані в Київському районі;

зона 2 – навчальні заклади, які розташовані в  Малиновському районі; зона 3 – навчальні заклади, які розташовані в Приморському районі;

зона 4 – навчальні заклади, які розташовані в Суворовському районі.

Компетентне журі, а це вчителі української мови та літератури, визначать переможців. Ними можуть бути учні, які наберуть найбільшу кількість балів за виконані завдання.

Запрошуємо юних мовознавців взяти участь у конкурсі. Бажаємо творчих успіхів, натхнення та перемог!

от admin