З метою пропаганди кращих здобутків, інноваційних напрацювань педагогічних працівників та пошуку методичних ідей, що варто поширювати, у березні 2022 року проведено міський конкурс педагогічних ініціатив «#МіКоПІн-2022».

У конкурсі взяли участь 13 учасників, серед них автори і авторські колективи із 17 закладів освіти. На розгляд журі було представлено 13 роботи з 4 тематичних номінацій:

  • «Використання цифрових інструментів та хмарних сервісів для організації дистанційного та змішаного навчання» — 1 робота, що складає 8%;
  • «Організація освітнього процесу у контексті НУШ» — 4 роботи, що складає 31%;
  • «Реалізація академічної автономності закладів загальної середньої освіти: формування складових освітніх програм шляхом створення програм факультативів, спецкурсів, предметів за вибором, зокрема і краєзнавчих» — 3 роботи, що складає 23%;

«Формування особистості: виклики часу і нові контексти розвитку» — 5 робіт, що складає 38%.

Вітаємо переможців конкурсу, що посіли

І місце

  • Таран Віру Петрівну, вчителя біології, заступника директора з навчально-виховної роботи Одеської гімназії № 8 Одеської міської ради Одеської області за роботу «Genially — універсальний конструктор для створення інтерактивних завдань при організації дистанційного та змішаного навчання» у тематичній номінації «Використання цифрових інструментів та хмарних сервісів для організації дистанційного та змішаного навчання»;
  • Долгієр Ольгу Валеріївну, вчителя української мови та зарубіжної літератури, Одеського навчально-виховного комплексу «Морський ліцей-загальноосвітня школа № 24 І-ІІІ ступенів» Одеської міської ради Одеської області за роботу «Акмеологічний підхід до уроку зарубіжної літератури як ефективна технологія формування ключових компетентностей особистості» у тематичній номінації «Організація освітнього процесу у контексті НУШ»;
  • Жданова Дмитра Костянтиновича, вчителя географії Одеського ліцею № 82 Одеської міської ради Одеської області за роботу «Геологічний компонент шкільного курсу географії»;
  • Кіт Ольгу Григорівну, вчителя інформатики та технології Одеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Освітні ресурси та технологічний тренінг» № 94 з поглибленим вивченням івриту та інформатики імені Володимира (Заєва) Жаботинського Одеської міської ради Одеської області за роботу «Елементи комп’ютерної математики та теорії графів у навчальному процесі»;
  • Колектив авторів: Войтович Ірину Олександрівну, заступника директора з навчально-методичної роботи, вчителя історії Одеського юридичного ліцею Одеської міської ради Одеської області, Долодаренко Світлану Анатоліївну, вчителя історії Одеського навчально-виховного комплексу № 4 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Одеської міської ради Одеської області,  Юркову Ларису Григорівну, вчителя історії Одеської загальноосвітньої школи № 48 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області, Джафарову Стелу Григорівну, вчитель історії Одеської спеціалізованої школи № 117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області, Бедікян Надію Іванівну, вчителя історії Одеського навчально-виховного комплексу № 13 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Одеської міської ради Одеської області за роботу «Програма краєзнавчого курсу для 8 класів «Одеса — моє місто рідне»

у тематичній номінації «Реалізація академічної автономності закладів загальної середньої освіти: формування складових освітніх програм шляхом створення програм факультативів, спецкурсів, предметів за вибором, зокрема і краєзнавчих».

  • Воєдило Анастасію Віталіївну, керівника зразкової студії сучасного вокалу «Астра» комунального закладу позашкільної освіти «Одеський центр дитячої на юнацької творчості «Дивосвіт» за роботу «Методичний інструментарій сучасного вокального педагога»;
  • Колектив авторів: Бурунову Вікторію Вікторівну, керівника авторського колективу, методиста, керівника гуртка «Фантазія, інтелект, творчість», Ковальську Світлану Яківну, культорганізатора, Воловик Олену Валентинівну керівника гуртка «Фантазія, інтелект, творчість», культорганізатора КЗПО «Одеський будинок дитячої та юнацької творчості «Тоніка» за роботу «Навчальна програма гуртка «Фантазія, інтелект, творчість» для основного рівня, 1 рік навчання»

у тематичній номінації «Формування особистості: виклики часу і нові контексти розвитку».

ІІ місце

  • Бурлаку Світлану Михайлівну, вчителя початкових класів Одеської загальноосвітньої школи № 1 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області за роботу «Інтеграція у проєктній діяльності як засіб розвитку емоційного інтелекту учнів НУШ» у тематичній номінації «Організація освітнього процесу у контексті НУШ»;
  • Тернавську Катерину Олегівну, практичного психолога Одеський навчально-виховний комплекс № 67 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської міської ради Одеської області за роботу «Психологічний family club «Супер мами» у тематичній номінації «Формування особистості: виклики часу і нові контексти розвитку».

ІІІ місце

  • Георгієнко Зінаїду Іванівну, вчителя початкових класів Одеської початкової школи № 54 Одеської міської ради за роботу «Мистецтво думати: латеральне мислення як інструмент розвитку креативного та творчого мислення на уроках в початковій школі» у тематичній номінації «Організація освітнього процесу у контексті НУШ»;
  • Аннєнкову Тетяну Леонідівну, вчителя історії Одеського навчально-виховного комплексу № 67 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської міської ради Одеської області за роботу «Бінарні інтегровані уроки, як якісно відмінний спосіб структурування та засвоєння навчального матеріалу»;
  • Олей Наталію Геннадіївну, вчителя біології Одеського навчально-виховного комплексу № 67 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» Одеської міської ради Одеської області за роботу «Використання інтегрованих завдань на уроках біології як комплексний підхід подання навчального матеріалу»

у тематичній номінації «Формування особистості: виклики часу і нові контексти розвитку».

Дякуємо членам журі за оцінювання робіт!

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 22.03.2022 р. № 92.

от admin