9 березня 2022 психологами  Комунальної установи «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» було проведено вебінар  для практичних психологів закладів освіти Одеси, присвячений стратегії надання психологічної допомоги. У заході взяли участь понад 60 психологів.

Запрошена тренерка з надання психологічної допомоги в кризовій ситуації та співавторка проєкту «Трирівневе кризове навчання» Світлана Витупоренко розповіла про основні механізми, які використовує психіка людини в кризі, про типові способи реагування людини на складні життєві обставини.  Під час обговорення було надано корисні поради для психологів, як саме знання про функціонування психіки в стресі можна використовувати під час психологічного супроводу дітей, їх батьків та педагогів.

Учасники  вебінару мали змогу обмінятися одне з одним власним досвідом проведення онлайн зустрічей, присвячених формуванню навичок саморегуляції. Такі зустрічі проводяться практичними психологами  в закладах освіти міста для учнів різного віку, педагогів та батьків.

Надалі буде проведено низку вебінарів з формування та розповсюдження дієвих методів роботи працівників психологічної служби закладів освіти в кризовій ситуації.

от admin