Відповідно до плану роботи КУ «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників», в рамках реалізації проєкту «Компетентний вчитель – успішний випускник» 2 лютого 2021 року було проведено семінар для вчителів біології на тему: «Навчально-методичне забезпечення підготовки випускників до тестування», в якому взяли участь 35 учителів з 34 закладів загальної середньої освіти міста Одеси. Захід проходив на платформі Zoom в онлайн-форматі.

Мета заходу: удосконалення рівня професійної компетентності вчителів, наголошення на особливостях проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році та навчально-методичному забезпеченні, розбір ускладнених завдань кластерного типу.

Модератором заходу, Беляніною І.А., консультантом КУ «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» було окреслено проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році, навчально-методичному забезпеченні та онлайн-підготовці до вступних випробувань випускників.

Хараїм О.М., вчитель біології Одеського НВК № 84 провела розбір ускладнених завдань кластерного типу сертифікаційної роботи з 2018 до 2021 року основної та додаткової сесії.

Онлайн-зустріч об’єднала, зміцнила партнерські стосунки між педагогами, розширила світогляд, надихнула на нові ідеї та відкриття, сповнила новими враженнями та новим досвідом. 

от admin