В Програмі беруть участь понад 100 Видатних міжнародних лідерів, серед них 20 Нобелівських лауреатів з фізики і математики, хімії, біології, медицини та фізіології, економіки, літератури та в галузі боротьби за мир. Вона фінансується за рахунок міжнародного гранту в еквіваленті EUR 1 200 000, наданого IHBI за фінансової підтримки ОАЕ, Італії, США, Ізраїлю та Китаю, а також залучення благодійних внесків.

Міжнародну Програму адаптовано відповідно до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науковопедагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. №800 із змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України №1133 від 27.12.2019.

https://whfpdubai.com/uk/mizhnarodna-programa-pidvischennya-kvalifikacii

Ви прослухаєте лекції та виступи відомих світових лідерів в сфері політики, бізнесу, спорту, науки, культури, освіти, зокрема, Мішель Обами, Королеви Йорданії Раньї, Дуейна Джонсона, Еммануеля Макрона, сестер Вінус і Серени Вільямс, Марії Ресси, Ліонеля Мессі, Кріштіану Роналдо, Річарда Бренсона, Галь Гадот, Хлої Чжао, Селени Гомес, Аріани Гранде, Кеті Перрі, Охуд Аль-Румі, Ніка Вуйчича, Муніби Мазарі, Кондолізи Райс, Хілларі Клінтон, Мадлен Олбрайт, Саманти Повер, Терези Мей, Аунг Санг Су Чжі, Ольги Токарчук, Луїзи Глюк, Еммануель Шарпантье, Наді Мюрад, Лейми Гбові та багатьох інших.

Програма призначена для фізиків, математиків, програмістів, спортсменів, мистецтвознавців, артистів, викладачів музичного і художнього навчання, медиків, біологів, хіміків, економістів, філологів, лінгвістів, юристів, істориків, політологів, міжнародників, географів, філософів, фахівців з держуправління, технічних, природничих та педагогічних наук, а також керівників всіх рівнів та тих, хто готовий ними стати в найближчій перспективі.

Забезпечується переклад або субтитрування, крім того наявна можливість дивитися в оригіналі англійською мовою з субтитрами.

Форма участі: дистанційна, в режимі відеозапису, що дозволяє переглядати виступи та лекції в зручний для себе час(зранку, по обіді, ввечері, вночі).

Реєстрація на Програму: з 24 січня по 19 лютого 2022 року.

Тривалість Програми: 18 лютого 2022 — 23 квітня 2022 року.

Вручення Міжнародних Сертифікатів: 21-23 квітня 2022 року.

Міжнародна програма підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників розрахована на 180 годин. За наслідками проходження програми буде виданий Міжнародний Сертифікат, оформлений відповідно до вимог українського законодавства, який засвідчує отримання Міжнародного освітнього гранту №EG/U/22/01/04 та проходження Міжнародної програми підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науковопедагогічних працівників в обсязі 180 годин або 6 кредитів ECTS (з них 15 годин передбачено під питання інклюзивної освіти/0,5 кредиту ECTS) та отримані загальні, ключові та професійні компетентності, які вимагаються МОН України, а також присвоєння кваліфікацій Міжнародного Вчителя/ Викладача та Міжнародного Керівника Категорії Б в галузі Освіти чи Науки, згідно класифікації ЮНЕСКО.

Реєстрація: Ви зможете приєднатися до Програми до 19 лютого 2022 року через офіційну електронну пошту Інституту whfp.education@gmail.com

Для реєстрації необхідно виконати декілька простих кроків:

1. Надішліть наступну інформацію на наш офіційний e-mail: whfp.education@gmail.com

  • Прізвище, Ім’я По-Батькові українською мовою в давальному відмінку та Ім’я і Прізвище англійською мовою, як в закордонному паспорті (для Міжнародного Сертифікату).
  • Своє місто і область
  • Місце роботи та Посаду
  • Свій e-mail та Cвій мобільний телефон

2. В темі Вашого листа обов’язково вкажіть – Реєстрація на міжнародну програму!

Координатор і офіційний представник IHBI в Україні, доктор історичних наук, професор Недужко Юрій Вікторович моб. (066)-84 -97 -595, whfp.education@gmail.com

Лист International Historical Biographical Institute

Програма заходів

от admin