18 листопада 2021 року КУ «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» в рамках проєкту «Компетентний вчитель – успішний випускник: роль вчителя у підготовці учня до ЗНО та ДПА» провів вебінар «Навчально-методичне забезпечення підготовки учнів до ЗНО та ДПА: історія України. Частина ІІ. Підручники, рекомендовані МОН».

Модератор проєкту, консультант КУ ОЦПРПП Волковський Сергій Васильович, ознайомив учасників вебінару із чинними нормативно-правовими актами, що регулюють проведення ЗНО з предмету «Історія України» та встановлюють графіки проведення пробної, основної та додаткової сесій ЗНО у 2022 році.

На вебінарі було продовжено роботу з аналізу наявного навчально-методичного забезпечення підготовки учнів до ЗНО та ДПА: розглядались чинні підручники з предмету «Історія України» для 6-го класу 2019 року видання, навчальний матеріал з яких має стати в нагоді учаснику ЗНО при наданні відповідей на питання 1 та 2 тем програми ЗНО з історії.

Вчитель історії закладу загальної середньої освіти м. Одеси №52 Богун Наталія Петрівна надала інформацію щодо змін у підручниках з предмету «Історія України» для 7-го (2020 рік видання) та 8-го (2021 рік видання) класів та поділилась з учасниками вебінару власним досвідом створення веб-презентацій уроків за умови дистанційної форми навчання.

У заході взяли участь 55 вчителів історії, які зазначили актуальність заявлених питань вебінару та виявили бажання ознайомитись з результатами аналізу підручників з предмету «Історія України» для 9-го, 10-го та 11-го класів з точки зору їх ефективності у контексті підготовки учня до складання ЗНО з історії України.

от admin