18 листопада 2021 року відбудеться веб-конференція на тему «Впровадження в роботу закладів дошкільної освіти інноваційної методики Марії Монтессорі» для керівників, методистів, вихователів закладів дошкільної освіти в режимі онлайн на платформі ZOOM.

Модератор конференції — консультант КУ «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Єфтені М.

Спікерами веб-конференції виступлять педагоги Одеського дошкільного навчального закладу «Ясла- садок» № 75.

Мета веб-конференції: ознайомити педагогів з досвідом роботи ЗДО №75 та представити власну педагогічну модель роботи за інноваційною методикою Марії Монтессорі.

Допомогти педагогам оволодіти новими, ефективними формами і методами роботи з дошкільниками за інноваційною методикою Марії Монтессорі, створити умови для розвитку творчості педагогів, підвищити професійну майстерність та компетентність педпрацівників ЗДО.

Початок роботи: о 14.00

Про досвід роботи ЗДО №75 розповість учасникам вебінару директор Одеського ЗДО №75 Халєєва Л. : «Як організувати Монтессорі групу в типовому закладі дошкільної освіти».

Власну педагогічну модель роботи за інноваційною методикою Марії Монтессорі представить вихователь ЗДО №75 Кононенко Л. : «Особливості створення спеціального розвивального середовища».

 Презентацію та відео-ролики із фрагментами відеозанять, ігор в групі Монтессорі покаже вихователь ЗДО №75 Михайлюк М.

от admin