ЗНО з англійської мови – важливий етап для кожного випускника освітнього закладу. Від його результатів залежить не тільки вибір майбутньої професії, але й подальші кроки у житті.

ЗНО — це виклик також для вчителя. Фінальні високі бали — результат плідної, ефективної роботи на уроках  щодо розвитку предметних і базових ключових компетентностей учнів; системного відпрацювання структури іспиту і  екзаменаційних стратегій, різних форм і типів завдань  тощо.

  • Як зробити підготовку до складання ЗНО ефективною і водночас цікавою?  
  • Якими є дієві стратегії виконання екзаменаційних завдань (множинний вибір та визначення правильних/неправильних тверджень)?
  • Яка доцільність  використання різних видів та типів завдань ЗНО на  сучасних  уроках  англійської мови під час вивчення будь-якої теми у старших класах?
  • Які проблеми та типові помилки учнів при виконанні частини ЗНО «Розуміння мови на слух (аудіювання)»?

У рамка реалізації проєкту «Компетентний вчитель – успішний випускник» та з метою підвищення професійної компетентності педагогів з  підготовки учнів до ЗНО з англійської мови, надання кваліфікованої методичної допомоги щодо  використання завдань зовнішнього незалежного оцінювання з окремих видів мовленнєвої діяльності запрошуємо вчителів англійської мови на  методичний воркшоп за темою  «Методичні аспекти підготовки учнів до ЗНО з англійської мови у частині «Розуміння мови на слух (аудіювання)»

Захід відбудеться 17 листопада 2021 року о 15.00 на платформі  Zoom за попередньою реєстрацією.

(Реєстрацію відкрито до 16.11.2021)

Спікер методичного воркшопу:

Наталія Михненко, викладач англійської (кваліфікація CELTA); співавтор Focus on Exams.ua A2+, посібника для підготовки до ЗНО; тренер онлайн-курсів PROTEACH; автор і презентер методичних семінарів та онлайн-тренінгів; сертифікований екзаменатор міжнародних іспитів Pearson English International Certificate; методист Міжнародного освітньо — методичного центру Dinternal Education (м. Одеса).

Учасники вебінару  отримають сертифікати.                       

З питань участі у методичному воркшопі просимо звертатись за телефоном: 703-61-65

от admin