Відповідно до плану роботи КУ «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників», в рамках реалізації проєкту «Компетентний вчитель – успішний випускник» 29 жовтня 2021 року було проведено семінар для вчителів біології на тему: «ЗНО з біології: особливості підготовки здобувачів освіти до тестування», в якому взяли участь 39 учителів з 37 закладів загальної середньої освіти міста Одеси. Захід проходив на платформі Zoom в онлайн-форматі.

Мета заходу: удосконалення рівня професійної компетентності вчителів, загальний аналіз тестових завдань ЗНО-2021 з біології, розбір типових помилок під час виконання завдань сертифікаційної роботи 2021 року, допущених випускниками закладів загальної середньої освіти, наголошення на особливостях проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році.

Модератором заходу, Беляніною І.А., консультантом КУ «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» було окреслено основні особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році та нормативного забезпечення, проведено загальний аналіз завдань ЗНО-2021.

Іщенко І.М., вчитель біології Одеської ЗОШ № 33 провела розбір типових помилок під час виконання завдань сертифікаційної роботи 2021 року з біології, допущених випускниками закладів загальної середньої освіти.

Онлайн-зустріч об’єднала, зміцнила партнерські стосунки між педагогами, розширила світогляд, надихнула на нові ідеї та відкриття, сповнила новими враженнями та новим досвідом. 

от admin