Запрошуємо вчителів англійської мови на педагогічну зустріч у форматі Zoom за темою «Особливості підготовки до ЗНО — 2022 з англійської мови»

Дата та час проведення: 22 жовтня 2021 року о 15.00

Мета заходу: підвищення фахової майстерності педагогів щодо реалізації компетентнісного підходу під час викладання англійської мови; надання методичної допомоги з питань підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання

На зустрічі вчителі познайомляться з педагогічним досвідом щодо формування ключових (базових) та предметних компетентностей учнів на уроках англійської мови в умовах Нової української школи. Актуальність даної проблеми визначається пріоритетними напрямками державної політики у галузі освіти України, реалізацією Державних стандартів початкової, базової середньої освіти та оновлених освітніх програм.

Результатом компетентнісного підходу до викладання англійської мови мають стати сформовані ключові (базові), міжпредметні та предметні компетентності, які потрібні для особистої реалізації, успішного розвитку, активної громадянської позиції кожного учня.

Зовнішнє незалежне оцінювання є тим інструментом, який дає можливість у сучасних реаліях об’єктивно оцінити рівень оволодіння випускниками вищезазначеними вміннями.

Під час заходу учасники отримають методичну допомогу з питань підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, а саме: познайомляться з особливостями проведення ЗНО — 2022, отримають інформацію щодо результатів ЗНО – 2021; видів і форм завдань, які було винесено на основну екзаменаційну сесію. Увагу слухачів буде акцентовано також на аналізі помилок з різних видів мовленнєвої діяльності, які було допущено учасниками тестування.

Програма заходу

  1. «Зовнішнє незалежне оцінювання як об’єктивний інструмент оцінювання ключових та предметних компетентностей учнів відповідно до Державних стандартів та освітніх програм». Спікер Світлана Кривич, консультант КУ Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників»
  •  «Реалізація компетентнісного підходу до викладання англійської мови в умовах Нової української школи». Спікер Ганна Савченко, вчитель англійської мови Одеського НВК «Гімназія №7», вчитель — методист, Заслужений учитель України, керівник Міжнародного проєкту у місті Одесі і в Україні

Вищезазначений захід відбудеться на платформі Zoom за попередньою реєстрацією.

Реєстрацію буде відкрито з 19 жовтня 2021 по 21 жовтня 2021 (до 18.00)

от admin