13 травня 2021 року за сприяння КУ «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» у м. Одесі відбувся другий вебінар для вчителів історії України міських загальноосвітніх середніх закладів за темою «Майстерність вчителя при підготовці учнів до здачі ДПА та ЗНО: складові успіху».

Учасники семінару обговорювали ефективні підходи підготовки учнів до складання ДПА та тестів за специфікацією ЗНО в умовах дистанційного навчання.

Модератор вебінару, консультант КУ ОЦПРПП Волковський С.В. звернув увагу на особливості підготовки учнів, які складають ДПА у форматі ЗНО в контексті діючих навчальних програм з історії України для загальноосвітніх середніх навчальних закладів та програми з історії України зі ЗНО.

Особливості використання вчителем дистанційних майданчиків Zoom та Classroom стали центральною темою виступу вчителя історії ЗОШ № 52 Богун Н.П. Теоретичне підґрунтя виступу досвідченого вчителя було доповнено практичними прикладами з двох найскладніших тем курсу історії України: «Національно-визвольна війна українського народу середини XVII століття» та «Українська революція 1917-1921 років».  

Заступник директора Одеського юридичного ліцею Войтович І.О. звернула увагу педагогів на особливості коригуючого навчання в умовах карантинних обмежень, інтернет-ресурси, що стануть помічником вчителя в організації дистанційного навчання, надала професійний аналіз чинної нормативно-правові бази з зазначених питань.

Учасники вебінару окремо зазначили, що обмін досвідом, пряме обговорення проблемних та складних питань з організації навчання історії України в контексті підготовки до ЗНО за умови дистанційної освіти, є необхідною умовою підвищення якості викладання дисципліни в сучасній школі.

от admin