26 лютого 2019 року на базі Одеської ЗОШ №26 відбулися педагогічні зустрічі вчителів історії, української мови та літератури за темою «Активізація методичної діяльності вчителів історії, української мови та літератури через залучення до проведення інтегрованих уроків».

Учасники семінару – вчителі історії, української мови та літератури закладів загальної середньої освіти м.Одеси. Метою  цього заходу було підвищення професійної майстерності через поглиблення знань і вмінь  з питань використання технології інтегрованого навчання як ефективної діяльності з формування предметних та життєвих компетентностей на уроках історії та української мови  і  літератури.

Відкрила семінар заступник директора з навчально-виховної роботи Одеської ЗОШ № 26 Герасімчук Н.В. та ознайомила з планом роботи семінару,  побажала плідної праці та гарного настрою,  провела віртуальне знайомство з навчальним закладом «Екскурс в минуле. Наше сьогодення».

Емоційне налаштування учасників заходу почалося з вправи «Оплески» та визначення професійної компетентності з теми «Технологія інтегрованого навчання»: на «сходинках знань, умінь та навичок» учителі ділилися своїми думками, відповідаючи на запитання, чим для них є інтегроване навчання. Методисти КУ Волковська Т.І. та Амеліна О.О. представили теоретичний блок «Інтегроване навчання: теорія та практика». Педагогічні зустрічі пройшли у форматі методичної майстерні «Ми робимо це так…», де вчителі суспільно-гуманітарного циклу Одеської ЗОШ №26 поділилися  досвідом роботи з теми «Інтегроване навчання як засіб формування інтегративного мислення учнів»  та запросили до професійної  майстерні «Виготовлення лепбука  «Слово о полку Ігоревім — перлина українського ліро-епосу». Чебан О.І., вчитель історії, та Савіна О.О., вчитель української мови та літератури, поділилися своїми  методичними знахідками щодо розвитку в учнів інтегративного мислення, однією з основних характеристик якого є системність, властива тільки для творчого рівня знань.

Педагогічні зустрічі пройшли у творчій та дружній атмосфері.

 

 

от admin