29 квітня 2024 року відповідальною особою в органі управління освітою за замовлення підручників консультантом Комунальної установи «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бистровою А. С. було проведено вебінар «Конкурсний відбір підручників з окремих предметів (7 та 11 класи)» для заступників директорів, які відповідають за замовлення підручників та бібліотечних працівників м. Одеси.

Під час онлайн-зустрічі учасники були ознайомлені з листом Міністерства освіти і науки України від 24.04.2024 року № 1/7119-24 та інструктивно-методичними матеріалами для здійснення вибору закладами загальної середньої освіти підручників з окремих предметів для 7 та 11 класів за фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників з кожної назви.

Були надані роз’яснення щодо термінів заповненню спеціальної форми вибору за фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників з кожної назви з метою покращення якості навчальної літератури.

Увага слухачів акцентувалася на тому, що  безпосередній вибір посібників за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів з кожної назви посібника здійснюють вчителі ЗЗСО, які у 2024/2025 навчальному році будуть працювати в 7 та 11-х класах.

З метою відкритості та прозорості процедури вибору ЗЗСО на власних вебсайтах оприлюднюють протоколи педагогічної ради та сканований варіант спеціальної форми вибору підручників для 7 та 11 класів 20 травня 2024 року.

Від admin