Дата проведення: 26.01.2021 року

Час роботи: 15.00-16.00      

Вебінар проводиться в рамках проєкту «Компетентний вчитель – успішний випускник (роль вчителя у підготовці учня до ЗНО та ДПА)».

Тема: «Навчально-методичне забезпечення підготовки учнів до ЗНО та ДПА: історія України. Частина ІІІ. Підручники для 10-х та 11-х класів, рекомендовані МОН».

Мета:ознайомлення учасників заходу з результатами аналізу тестових завдань сесій ЗНО 2019-2021 рр. у контексті їх відповідності начальному матеріалу, зазначеному у підручниках для 10-х та 11-х класів, що рекомендовано МОН для використання у закладах загальної середньої освіти у 2021/2022 н.р. 

Питання для розгляду:

1.  Порівняння програми ЗНО з історії України із відповідною програмою для закладів загальної середньої освіти у частині навчального матеріалу 10-го класу (теми «Встановлення й утвердження комуністичного тоталітарного режиму в Україні» та «Західноукраїнські землі в міжвоєнний період»).

2. Визначення навчально-методичних можливостей підручників з історії України для 10-го класу у контексті їх відповідності вимогам чинної програми ЗНО з історії України (теми «Встановлення й утвердження комуністичного тоталітарного режиму в Україні» та «Західноукраїнські землі в міжвоєнний період»).

3. Тестові завдання основних сесій ЗНО 2019, 2020 та 2021 рр. з історії України: наявність необхідної для надання відповідей інформації у підручниках з історії України для 10-го класу (теми «Встановлення й утвердження комуністичного тоталітарного режиму в Україні» та «Західноукраїнські землі в міжвоєнний період»).

Волковський Сергій Васильович, консультант КУ «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників»

4. Запитуйте – відповідаємо. Питання, запити та пропозиції учасників заходу     щодо тематики вебінару.

 Учасники  заходу

Захід відбудеться на платформі Google Meet.

Вебінар «Компетентний вчитель — успішний випускник» (історія України)»

Четвер, 26 січня, 15:00 – 16:00

от admin