Відповідно до плану роботи КУ «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників»02грудня 2021 рокуо 14.00 відбулась веб-конференціяна тему «Використання методу проєктів в освітньому просторі»   на платформі ZOOM. Тема веб-конференції була актуальна для методистів, вихователів закладів дошкільної освіти.

Модератором конференції була консультант КУ «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Єфтені М.

Спікерами веб-конференції виступили педагоги Одеського дошкільного навчального закладу «Ясла- садок» №125.

Метою проведення конференції було ознайомити педагогів з досвідом роботи ЗДО №125, з теорією використання методу проєктів в освітньому процесі; сприяти достатньому і багатоаспектному інформативному забезпеченню, підвищенню професійної компетентності педагогів під час проєктування; формувати у педагогів потреби в інноваційній діяльності, виявлення, узагальнення та організація поширення перспективного досвіду. 

  Розширити  знання щодо особливостей здійснення проєктної діяльності дошкільників в освітньому процесі, ознайомити з досвідом реалізації проєкту «Книги, які оживають» в умовах очного і дистанційного навчання.

За темою «Теоретичні засади проєктної діяльності» виступила вихователь- методист Тільман І.

Міні – лекцію  «Проект «Книга, яка оживає». З чого все починалось» провела вихователь Федючек З.

З досвідом роботи ЗДО №75 «Скарбничка історій або один рік нашого садочка» ознайомила учасників вебінару та показала відео-ролики із фрагментами відеозанять, ігор  вихователь- методист Тільман І.

Власну педагогічну модель роботи   та презентацію «Книгра  або книга, яка оживає та у світ гри зануряє» представила вихователь Федючек З.

Учасники заходу мали змогу прийняти активну участь у вебінарі в режимі онлайн.

от admin