Відповідно до плану роботи КУ «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників», в рамках реалізації проєкту «Компетентний вчитель – успішний випускник» 10 листопада 2021 року було проведено онлайн вебінар для вчителів фізики на тему: «Завдання розділу «Механіка» в форматі ЗНО. Специфіка розв’язку», в якому взяли участь 39 учителів фізики закладів загальної середньої освіти міста Одеси.

Мета заходу: удосконалення рівня професійної компетентності вчителів, обговорення результатів проходження ЗНО з фізики у 2020 та 2021 роках, загальний аналіз тестових завдань ЗНО-2021 з фізики, розбір типових помилок під час виконання завдань сертифікаційних робіт минулих років з теми «Механіка», допущених випускниками закладів загальної середньої освіти.

Спікерами заходу виступили консультант   КУ «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бистрова А. С. спільно з педагогом Одеського економічного ліцею Варшкевич О. Г.

Онлайн-зустріч об’єднала, зміцнила партнерські стосунки між педагогами, розширила світогляд, надихнула на нові ідеї та відкриття, сповнила новими враженнями та новим досвідом. Висловлюємо подяку колегам за активність та представлення своїх презентацій.

от admin