У рамках виконання плану заходів з реалізації ініційованого КУ «Одеський центр професійної підтримки педагогічних працівників» проєкту 28 жовтня поточного року пройшов  вебінар для вчителів української мови та літератури «Про інновації в програмі та формі проведення ЗНО – 2022 з української мови та літератури»,  на якому розглянуто питання про підсумки проведення ЗНО 2021 року з української мови та літератури та методичні рекомендації щодо підготовки до ЗНО 2022 року.

Із цікавою, корисною та необхідною для роботи інформацією поділилася з філологами міста заступник начальника організаційно-методичної роботи Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти  Білик Катерина Михайлівна. У своєму виступі Катерина Михайлівна зробила детальний аналіз результатів ЗНО минулого року та закцентувала увагу на особливостях завдань 2022 року, серед яких потребує уваги завдання з відкритою відповіддю, робота з текстом з мови та з літератури – знання художніх текстів, що виносяться на ЗНО,  у повному обсязі. Також зазначено про участь випускників у пробному ЗНО, яке в цьому році відбудеться 19 березня.

У роботі вебінару взяли участь більше 100 вчителів української мови та літератури.

На наступній зустрічі філологів «Я роблю це так…», яка відбудеться в листопаді, плануються познайомитися з досвідом учителів, які досягли значних результатів з підготовки випускників до складання ЗНО з української мови та літератури.

Сподіваємося на співпрацю!

от admin