29 жовтня 2021 року об 11.00 годині у форматі онлайн на платформі Zoom в рамках реалізації проєкту «Компетентний вчитель – успішний випускник» відбудеться семінар на тему: «ЗНО з біології: особливості підготовки здобувачів освіти до тестування».

Мета заходу: удосконалення рівня професійної компетентності вчителів, аналіз тестових завдань ЗНО-2021 з біології та умови успішного виконання їх учнями, розбір ускладнених завдань кластерного типу, наголошення на особливостях проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році.

Школа сьогодні стрімко змінюється, намагається іти в ногу з часом. Важливо не тільки дати дитині якомога більший багаж знань, скільки забезпечити її загальнокультурний, особистісний і пізнавальний розвиток. Для результативної підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, педагогу потрібно самому багато й постійно вчитися, удосконалювати свою майстерність.

Програма заходу:

  1. Нормативне забезпечення зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році. Загальна характеристика сертифікаційної роботи.

Беляніна Ірина Анатоліївна, консультант  КУ «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників»

  1. Типові помилки під час виконання завдань ЗНО-2021 з біології, допущені випускниками закладів загальної середньої освіти.

 Іщенко І.М., вчитель біології  Одеської ЗОШ №33

  1. Кластерні завдання в ЗНО з біології.

 Хараїм О.М.. вчитель біології Одеського НВК №84

Реєстрація буде відкрита з 25 по 28 жовтня 2021 року (до 15.00).

от admin