Відповідно до плану роботи КУ «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» 25 та 26 лютого 2021 року для бібліотечних працівників та заступників директорів, які відповідають за внесення даних в програмі КУРС:Школа  була проведена серія вебінарів «Готуємось до інвентаризації 2021!», в яких взяли участь 118 бібліотекарів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти міста Одеси. Захід проходив на платформі Zoom в онлайн-форматі.

Метою проведення цих заходів було надати допомогу  та роз’яснення стосовно обліку підручників в інформаційно-телекомунікаційній системі ДІСО, в якій з 2020 року 2 рази на рік відбувається обік підручників закладів загальної середньої освіти.

В рамках вебінару були розглянуті основні питання:

— термінів та аспектів проведення інвентаризації підручників;

— вірного урахування підручників та умов їх списання/вилучення з обліку;

— відповідальності учнів та їх батьків за пошкодження чи втрату підручника;

— вірного урахування контингентів учнів в межах предметів, розподіл контингенту між рівнями профільний/стандартний;

— обговорені питання тимчасового обміну підручниками між закладами освіти міста.

Проведений захід має сприяти підвищенню ефективності роботи шкільної бібліотеки, якості вирішення питань обліку та збереження фонду підручників, яка значною мірою залежить від організації системи роботи щодо використання та зберігання документів, у тому числі від їх систематизації та класифікації.

от admin